Antakya Koltuk Yıkama
Antakya Koltuk Yıkama

Antakya Koltuk Yıkama

 

Buharlı koltuk yıkama, koltuk yıkama yöntemlerinden bir tanesidir. Bu işlem özel bir makine ile sağlanmaktadır. Bu temizlik işleminde makinemiz 150-170 derece sıcaklığında buhar üretmektedir. Bu buhar koltuk kumaşlarında bulunan kir ve lekeleri kolayca çözmektedir. Buharın diğer yıkama yöntemlerinden en büyük farkı kimyasalsız temizlik sağlamasıdır. Bu yıkama sayesinde hiç bir kanserojen madde kullanılmadan koltukların temizlenmesi sağlanmaktadır.

 

Buharlı yıkama nasıl yapılır ?

Öncelikle bilinmesi gereken bu yıkama şeklinin en sağlıklı yöntem olduğudur. Buharla yapılan yıkama işlemlerinde, diğer yıkamalara nazaran koltuklar daha az ıslanacak, kuruma süreleri kısalacak, rutubet oluşumu engellenecek, kimyasal kullanımı minimize edilecek ve tertemiz bir koltuğa kavuşulacaktır.


1- Öncelikle ilk aşamada koltuk emiş gücü yüksek makine ile vakumlanarak tozlarından arındırılacaktır.


2- İkinci aşamada koltuk minderleri var ise buharla yumuşatılacak, bakteri ve mite temizliği sağlanacaktır. Gerekli sıcaklığa ulaştıktan sonra emiş gücü yüksek makine ile mindere sıcak buhar verilecek ve emiş gücü yüksek makineler ile durulaması yapılacak, aynı zamanda kir ve lekeleri de çıkarılacaktır.


3- Minderlerin temizliği ve dezenfeksiyonu sağlandıktan sonra koltuk kasalarınını ve tüm kumaş yüzeylerin yıkanmasına başlanacaktır.  Koltuk kumaş yüzeyine 150-170 derece sıcak buhar verilerek kir ve lekeleri yumuşatılır. Makineye koltuk yıkama aparatı takılarak yüksek ısıda buhar koltuğa verilecek ve emiş gücü yüksek makineler ile vakumlanacaktır.


4- Buharla koltuk yıkama sonrası hala koltukta leke var ise özel leke çıkarıcılar kullanılarak koltuklarınız lekelerinden de arındırılacaktır.


5- Koltuğun bütünüyle kalite kontrolü yapıldıktan sonra buharla yıkama işlemi bitirilecektir.

 

antakya koltuk yıkama,antakya koltuk yıkama hizmeti,antakya yerinde koltuk yıkama,antakya tekli koltuk yıkama,antakya çekyat yıkama,antakya antibakteriyel koltuk yıkama,antakya buharlı koltuk yıkama,antakya temiz koltuk yıkama,antakya koltuk yıkama fiyatı,antakya koltuk yıkama yapanlar,antakya ucuz koltuk yıkama,antakya alo koltuk yıkama,antakya aygün koltuk yıkama,antakya aygün koltuk yıkama iletişim,antakya aygün koltuk yıkama firması,antakya berjer yıkama hizmeti,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
dijital pazarlama çözümleri