Antakya Yatak Yıkama Hizmeti
Antakya Yatak Yıkama Hizmeti

Antakya Yatak Yıkama Hizmeti

 

Yatak Yıkama Hizmeti;Günümüzde insanlar ömrünün yarısını uyuyarak geçirmektedir. Uyuyarak geçirilen vaktin çok uzun olmasından dolayı, insanların yatak sağlığına çok önem vermeleri gerekiyor. Yatak yıkama çok önemli bir durumdur. İnsanlar yatak üzerinde uyuduklarından ötürü, devamlı olarak ağızları ve vücutlarının tüm bölgeleri yatak üzerine değmektedir. Bakteri dolu ve tozlu yataklar kesinlikle insanların sağlığını kötüye sürüklemektedir.


Yatakların sağlıklı ve hijyenik bir halde olması ciddi anlamda çok önemlidir.Aygün Halı & Koltuk & Oto Yıkama Hijyenden ötürü sizlere yatak yıkama sisteminde bir çok kolaylık sağlamaktadır. Bir çok insan yataklarının dışarıda temizlenmesinden hoşnut kalmayacaktır. Yerinde yatak yıkama sistemi ile sizlere büyük fırsatlar sunmaktadır. Gözünüzün önünde makinelerimiz ve kimyasal maddeler olmayan şampuanlar ile yataklarınızı hijyenik bir şekilde temizlemektedir.


Sektörünün öncü firması Aygün Halı & Koltuk & Oto Yıkama güvenilir, hijyenik Yatak Yıkama hizmeti ile siz ve sevdiklerinize sağlıklı yaşam alanları sunuyor.

 

Yataklarınızdaki sizleri bekleyen tehlikeler neler biliyor musunuz?


-Toz akarları ve uyuz böcekleri (Pyroglyphidae) : Yatakların yüzde 98’ i toz akarları ve uyuz böcekleri içeriyor. Zerre büyüklüğündedirler. Nem, karanlık ve ısıyı severler. Cilt döküntüleri ile beslenirler.


– Bakteri: Çeşitli rahatsızlıklara sebep olur.


– Küf: Alerjiye sebep olur.


– Cilt döküntüleri: Gecede 1,5 gr. cilt pulu dökeriz. Yatakta kalarak bakteri üretirler.


– Ter: Bir insan gecede 1,5 lt ter döker ve nem yatağa geçer.


– Toz: Bir yatak 200 gr toz içerir.


– Zararlı madde: Üretimden kaynaklanabilir.


– Hava sirkülâsyonu: Yataklarda hareket edildiğinde içindeki toz zerrecikleri havaya karışarak dışa çıkar.


İşte her gece bu tehlikeler ile karşı karşıyasınız. Sağlıklı ve çok daha huzurlu uyku için, öncelikle yatak temizliğine önem vermek zorundasınız.


Sağlıklı uyku uyuyabilmek için Aygün Halı & Koltuk & Oto Yıkama​ başvurup yatağınızın temizliğini profesyonel ellere teslim etmeniz yeterli.

 

antakya yatak yıkama,antakya yatak yıkama hizmeti,antakya antibakteriyel yatak yıkama,antakya yerinde yatak yıkama,antakya buharlı yatak yıkama,

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
afyon eticaret